Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
30dBm φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμο 10 Blocker σημάτων GSM CDMA ζωνών 3G WIFI
| Μέγεθος: | 170×100×50 χιλ. να μην περιλάβουν την κεραία (με το ύψος κεραιών σε 255mm) |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Jammer σημάτων |
Jammer 8 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων σακιδίων πλάτης GSM 3G 4G 5G 10Watt κεραιών για το αγρόκτημα
| Τύπος: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 10Watt |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
Το όχημα τοποθέτησε Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τηλεχειρισμού ΠΣΤ GSM 3G 4G LTE 5G WIFI
| Όνομα προϊόντων: | blocker βομβών οχημάτων |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +47-50dBm/50-100W |
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα: 50-2000 Μ |
808LE Jammer 47dBm, κινητό Jammer υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων με την κεραία 5
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 47dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
5 Jammer τηλεχειρισμού ζωνών 3G 4W Blocker est-505D, 2100 - 2200MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
2G / 3G Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων για τα σχολεία με τον τηλεχειρισμό
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G |
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
8 κεραία UHF/Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων VHF, κινητό Blocker τηλεφωνικών σημάτων WIFI/3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 25m |
3G τηλεφωνικό σήμα κυττάρων συμπληρωματικό φορητό/Jammer LOJACK για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | DCS/PHS |
| Χρόνος απασχόλησης της μπαταρίας εισαγωγής: | 120minuters |
808HI φορητό κινητό τηλέφωνο Wifi 6 ζωνών + Jammer ΠΣΤ με 10m που φράσσουν τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Est-808LA Jammer 42dBm, Jammer υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |

