Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Jammer 34dBm τηλεχειρισμού est-505C 3G για τη συνήθεια, φράσσοντας ποσοστό 1 - 20m
| Η δύναμη καταναλώνει: | 4W |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
4 Jammer est-505D 850 τηλεχειρισμού κεραιών CDMA - 894MHz για το θέατρο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
Jammer/Blocker τηλεχειρισμού 505A Exquite με το φράσσοντας ποσοστό 15m
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
Est-505BF Jammer τηλεχειρισμού
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης για τα σχολεία est-505C με τον τηλεχειρισμό
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
6W Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων/Shielder/Blocker est-505BF με την κεραία 4
| Η δύναμη καταναλώνει: | 6W |
|---|---|
| Βάρος: | 2.5kg |
| Διάσταση: | 200 (Λ) ×160 (W) × 50 (Χ) ΧΙΛ. |
Φορητοί Jammer τηλεφωνικών σημάτων 2G 3G κινητοί/διακόπτης/μονωτής est-808HB
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA.GSM, DCS/PHS, 3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Blocker σημάτων του DCS 4G 35dBm κινητό, κατευθυντικού και συνήθειας Jammer
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
Est-808LB Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων του DCS/PHS για τα σχολεία με τη υψηλή δύναμη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Jammer τηλεχειρισμού αυτοκινήτων GSM/Blocker est-505D, συχνότητα 930-960MHz
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |

