Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
10 Jammer est-808H10 σημάτων ομιλουσών ταινιών ΠΣΤ Walkie ζωνών 3G 4G WIFI
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
Ακολουθώντας συσκευή est-808KG οχημάτων ΠΣΤ WIFI 30dBm για το αυτοκίνητο 5 κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Blocker 808SC σημάτων ΠΣΤ τσιγάρων με την πανκατευθυντική κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 15m (- 75dBm) |
12 ζώνες Τζάμερ σήματος κινητού τηλεφώνου
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-10W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών: | 580m |
| Τροφοδοτικό: | Δυναμικό ισχύος: |
5 ζώνες Μικρό φορητό GPS GNSS Galileo Lojack σήματα παρεμβολής με ενσωματωμένες κεραίες για χρήση αυτοκινήτου
| Απαγόρευση σημάτων: | GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Lojack και ούτω καθεξής |
|---|---|
| Αντικείμενα προστατευτικών καλυμμάτων: | Συσκευές εντοπισμού GPS και άλλα είδη συσκευών εντοπισμού GPS |
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | +30dBm/1W |
Μεταφορτώσιμο Κεφάλαιο Κυτταρικού Αποκλειστήρα Ενσωματωμένο σε Ανανεώσιμες Ηλεκτρονικές Αντενές
| Συχνότητα εργασίας: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Αντικείμενα αποκλεισμού: | κινητό τηλέφωνο, WIFI, walkie talkie, τηλεχειριστήριο κλπ. |
| τροφοδοσία: | ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, AC 100-240V, DC 24V |
11 κανάλια Αποκλειστήρας σήματος κινητών τηλεφώνων με ενσωματωμένες ολμοκατευθυντικές κεραίες
| Ονομασία προϊόντος: | Επαναλαμβανόμενο TRI-BAND |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Μεγάλο κέρδος / Full-duplex / Single-port |
| Πιστοποιήσεις: | CE και RoHS |
14 κεραίες 70W υψηλής ισχύος 2G 3G 4G 5G Blocker Ασφάλεια Ενσωματωμένη σε ανεμιστήρα ψύξης
| Τύπος σήματος εμπλοκής: | GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G LTE,5G |
|---|---|
| Κεραία: | 14 τεμάχια παντομετρικές κεραίες |
| Φάσμα συχνότητας: | 1MHz-6GHz |
101E 920nm Laser Wireless Camera Detector 10cm-20m Πολυλειτουργικό Για Ξενοδοχείο
| Ονομασία προϊόντος: | Ανιχνευτής ελαττωμάτων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 1MHz·6,5GHz |
| Κάμερα ανίχνευσης πυροβολισμών: | 10 εκατοστά-20 μέτρα |

