Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Jammer 32W 16 σημάτων σημάτων GSM CDMA κρυμμένες φυλακή ζώνες
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | με την ενότητα μπλοκαρίσματος δικτύων, τηλεχειρισμός όλα jammers μέσω του υπολογιστή |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 130M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
| Κεραία: | 16 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G WiFi το εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ενσωμάτωσε τις κεραίες
| Ευαίσθητος: | -110dBm |
|---|---|
| Δύναμη εργασίας: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Κατανάλωση ισχύος: | περίπου 100W |
12 κανάλια 30M Jammer LCD τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2W 5G οθόνη
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-30M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι ≤-75dBm στην περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες 12 κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | OEM 10/12 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
Κινητό οχημάτων Jammer est-808KA1 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ δορυφορικό τοποθετώντας
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας εκπομπής: | 1500-1600MHz |
| Η δύναμη ρυθμίζει τη σειρά: | 33dBm 6dBm/30KHz (λ.) |
Blocker 18 τηλεφωνικού Wifi κυττάρων 3G 4G 5G ενώνει Jammer σημάτων τηλεχειρισμού
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC100V-240V, παραγωγή DC12V 20A), ή προσαρμοστής αυτοκινήτων DC12V |
|---|---|
| Κεραίες: | 18 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 390*235*58mm (αποκλείοντας τις κεραίες) |
3G 4G 5G 10 ενώνει το τηλέφωνο κυττάρων και Jammer Wifi στάσιμες πανκατευθυντικές κεραίες
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/20A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤80W |
Πλήρες Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συχνότητας ενσωμάτωσε τις κεραίες για 2G 3G 4G 5G
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/20A |
| Βάρος (κύρια μονάδα): | 4.3kg |
Ο προαιρετικός έλεγχος est-804F12 12 διοικητικού λογισμικού IoT έξυπνος ενώνει Jammer τηλεφωνικών 2G 3G 4G 5G WIFI σημάτων κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
8 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών φορητός δορυφόρος που τοποθετεί WIFI 3G για το αυτοκίνητο
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Διάσταση: | 140×75×35 χιλ. |
| Μέγιστη ακτινοβόλος δύναμη: | Χαμηλότερος από -10dBm |
Jammer σημάτων ΠΣΤ LOJACK 2G 3G 4G 5G WIFI τηλεχειρισμός 25m
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των ΚΑΜΕΡΏΝ GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5 |

