Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Τηλέφωνο 24 κεραίες 44W VHF κυττάρων UHF Jammer σημάτων 5G
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 24 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 24 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/U |
Jammer 18 σημάτων ΠΣΤ GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack κανάλια φορητά για τη χρήση ασφάλειας
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Τύπος κεραιών: | 2dBi κερδίζουν την πανκατευθυντική κεραία |
COem 16 Blocker σημάτων ζωνών τηλεφωνικό WIFI ΠΣΤ VHF κυττάρων UHF Jammer σημάτων τηλεχειρισμού
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 16 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2G 3G 4G 5G σήμα υψηλής δύναμης συγχρονικό
| Συνολική παραγωγή δύναμης: | 100w |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | Διάταξη 2 |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤500W |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 140m διευθετήσιμο 30 κανάλια εσωτερικοί 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 30 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 30 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC4 |
Υπολογιστής γραφείου 4 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 30dBm
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Κεραία: | 4 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 4 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth |
Τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων υψηλής δύναμης, εξωτερικό Jammer κεραιών πηγής ισχύος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
4W Jammer υψηλής δύναμης κεραία με τον προσαρμοστή εναλλασσόμενου ρεύματος, τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
8 κατευθυντικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 2G 3G 4G Omni
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Αυτοκίνητο που χρεώνει 8 Jammer 16W σημάτων ΠΣΤ κεραιών 5G
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 υψηλές πανκατευθυντικές κεραίες κέρδους |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5 |

