Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
12 Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών διευθετήσιμο στάσιμο 3G 4G 5G WiFi τηλεχειρισμός
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 1-60 Μ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | εξωτερική πανκατευθυντική κεραία 12 |
| χρώμα: | Μαύρος |
Jammer τηλεφωνικού Wifi κυττάρων 2G 3G 4G 5G υψηλή δύναμη στάσιμος τηλεχειρισμός
| Μέγιστη δύναμη εργασίας: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/20A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤80W |
40W μέσης ησχύος 150m Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 8 καναλιών για τη φυλακή
| Φράσσοντας σειρά: | 150m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
50W Jammer τηλεφωνικών σημάτων 5G κυττάρων υψηλή δύναμη 12 ζώνες est-850LC12
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 450W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 24V100AH ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ 220V//14A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000 |
Est-502F18 τηλεφωνικό Blocker 18 κυττάρων ΠΣΤ VHF UHF 315 433 ζωνών WIFI Jammer 868 σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 18 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 18 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
COem 20 τηλεφωνικό 2G 3G 4G 5G WIFI ΠΣΤ VHF κυττάρων ζωνών UHF RC315 433 Jammer 868 σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 20 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 20 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
1 - Jammer est-502F22 22 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ποσοστού 40m φράσσοντας ζώνες 44W συνολική παραγωγή
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 22 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
Est-502F24 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ο cOem 24 ενώνει όλο ασύρματο Blocker σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 24 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 24 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
Jammer σημάτων τηλεφωνικού 2G 3G 4G WIFI ΠΣΤ κυττάρων ζωνών 140m διευθετήσιμο 24/7 συνεχώς λειτουργώντας 8
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5 |
Blocker τηλεφωνικής υποδοχής κυττάρων προσαρμοστών 33dBm/2W εναλλασσόμενου ρεύματος οθόνης LCD
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 8/9/10/11/12 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI |

