Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Κινητό τηλεφωνικό Jammer φορητή βαλίτσα ενσωμάτωσε 10 το ΠΣΤ κεραιών 4G WIFI
| χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 10-40 Μ |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm/2W±200mA |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κραμάτων αλουμινίου ΠΣΤ κινητό τηλεφωνικό Jammer 16W
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
κινητό τηλεφωνικό Jammer 15m ενσωμάτωσε τον τύπο κεραιών για το σήμα 2G 3G 4G 5G WIFI
| Προμηθευτής δύναμης: | Ενσωματωμένη δύναμη AC5V το /20A |
|---|---|
| Κεραίες: | Ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 397 (Λ) *230 (W) *86 (Χ) |
Ψηφιακά τηλεφωνικά Blockers κυττάρων Jammers/jammer WIFI για το κινητό τηλέφωνο
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Εσωτερική Jammer τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού κινητή ακτίνα 40m 22 πανκατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | ακτίνα 140m |
|---|---|
| Κεραίες: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
Φορητά τηλεφωνικό Jammer κυττάρων της WI-Fi υψηλής δύναμης/Blocker 30dBm με τον ανεμιστήρα
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | PC 3G WIFI ΤΟΥ DCS GSM CDMA |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
8 κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κεραιών 3G 4G WIFI με το συνδετήρα USB
| Ενιαία έξοδος ισχύος (κάθε μπάντα): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Συνεχές ρεύμα 5V 15A εισαγωγής AC160V-240V το /Output |
| Όνομα: | Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων |
10 τα μέτρα κυμαίνονται φορητό τηλεφωνικό Jammer 30dbm κυττάρων με το DCS/PHS, κεραία 6
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, ΠΣΤ |
κινητό Jammer 22 τηλεφωνικών σημάτων 4G 5G WIFI υψηλή δύναμη ζωνών 150W
| Εύρος εμπλοκής: | 1-200㎡ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 380* 220* 85 χλστ |
UHF Jammer τηλεφωνικών σημάτων VHF 3G κινητό 25 μέτρα 8 Jammer κεραιών
| Φράσσοντας σειρά: | 1-25 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από το σήμα strentgth στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Άσπρος |

