Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
τηλεφωνικό Jammer 2G 3G 4G κυττάρων σακιδίων πλάτης κεραιών 960MHz 190W 510mm
| Χρώμα: | Στρατός πράσινος |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές FRP PC κεραίες υψηλός-κέρδους |
| Λειτουργία: | αποτελεσματικά εμποδίστε παγκόσμιο 2G/3G/4G κινητά & το δίκτυο WiFi/Bluetooth |
3G κινητά Jammer τηλεφωνικού τηλεχειρισμού/Blocker est-505B με την κεραία 4
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
τηλεφωνικό Jammer 960MHz 8 κυττάρων υψηλής δύναμης σημάτων 2G 3G 4G WiFi ζώνη
| Όνομα: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές FRP PC κεραίες υψηλός-κέρδους |
| Λειτουργία: | αποτελεσματικά εμποδίστε παγκόσμιο 2G/3G/4G κινητά & το δίκτυο WiFi/Bluetooth |
10m φορητό τηλεφωνικό Jammer 6 κυττάρων ενσωματωμένη κεραίες μπαταρία λι-ιόντων 7.4V 3600mAh
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μ (- 75dBm) |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 2G/3G/4G κινητό & δίκτυο WiFi/Bluetooth |
34dBm κινητά Jammer τηλεφωνικού τηλεχειρισμού/Blocker est-505F για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
10 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητό με την μπαταρία δις-χρήσης και την εργασία βουλωμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος
| Δύναμη παραγωγής: | κάθε ζώνη 2W, συνολικό 20W |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | περίπου 6.7KG |
| Jammer τύπος: | Ραδιο Jammer, Jammer RF, Jammer κινητών τηλεφώνων, Jammer αυτοκινήτων |
κινητό τηλεφωνικό jammer υψηλής δύναμης 10 καναλιών, με την ενσωματωμένη μπαταρία και την κεραία, την δις-χρήση με την μπαταρία και την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | jammer σημάτων κινητών τηλεφώνων, jammer υψηλής δύναμης, jammer ΠΣΤ, jammer σημάτων RF |
28 ζώνες Φανταστικό παρεμβολικό κινητού τηλεφώνου WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 μήνες εγγύηση
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-20m |
|---|---|
| Άντενα: | 27 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 18 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,43 |
8 κινητά jammer/blocker τηλεφωνικού signla κεραιών VHF/UHF +3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
27 Jammer W κυττάρων κεραιών 2G 3G 4G LTE 5G WIFI φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ VHF UHF FM ραδιο φράξιμο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Δύναμη εξαγωγής (Po): | ≥27dBm |
| I/O σύνθετη αντίσταση: | 50Ω/N συνδετήρας |

