Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
1600MHZ φορητό φορητό τηλεφωνικό Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth κυττάρων
| Ονομα: | Jammer φορητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 2G/3G/4G κινητό & δίκτυο WiFi/Bluetooth |
| Λειτουργική ισχύς: | 110-220V/12-24V |
7/24 συνεχώς λειτουργώντας Blocker τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού κινητό για τη χρησιμοποίηση αυτοκινήτων
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 3/6/8/10/12 πανκατευθυντικών κεραιών |
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων |
30dBm φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
|---|---|
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
Φορητά τηλεφωνικά Jammer/Blocker κυττάρων Wifi υψηλής δύναμης (PC 3G του DCS GSM CDMA)
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | PC 3G WIFI ΤΟΥ DCS GSM CDMA |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ + WIFI + 3G φορητά/Blocker est-808HI για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
Φορητό κινητό τηλέφωνο + 3G + Jammer σημάτων Wifi + ΠΣΤ με τους ανεμιστήρες
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Φράσσοντας σειρά: | 110m |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων WIFI φορητό/κινητό Blocker σημάτων με 3 κεραίες
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΉΣ ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ (AC110V-240V DC9V) |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
Jammer καταγραφής φωνής 5m υπερηχητικό ακουστικό ρύθμιση εξογκωμάτων 360 βαθμού
| Τύπος προστατευτικών καλυμμάτων: | Τεχνουργήματα για την κατασκευή ή την επεξεργασία ηλεκτρικών συσκευών ή συσκευών για την παραγωγή ή |
|---|---|
| Απόσταση προστασίας ενός μόνο οικοδεσπότη στο σύστημα: | 2-5 m (η απόσταση προστασίας των διαφόρων συσκευών καταγραφής είναι διαφορετική) |
| Η γωνία λειτουργίας του συστήματος μεμονωμένου οικοδεσπότη: | Πλήρης γωνία 360 μοίρες αποκλεισμός ενώ οριζόντια 180°/ κάθετη 90° |
Φορητό φορητό κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού 5 ζώνες
| Εύρος εμπλοκής: | 120m (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 2pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία ισχύς εξόδου: | +30dBm /1W |
Jammer κυττάρων βιβλιοθήκης 808HI φορητό τηλεφωνικό Blocker 30dBm ΠΣΤ WIFI 3G
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |

