Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
30dBm φορητές ασπίδα κυττάρων ΠΣΤ τηλεφωνικές Jammer/blocker/
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
| Διάσταση: | 85 (L) ×50 (W)×23 (Χ) χιλ. |
6 Jammer κυττάρων υψηλής δύναμης κεραιών 600W τηλεφωνικό Blocker σημάτων GSM/3G/WIFI/4G LTE
| Υλικό: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Ακτίνα θωράκισης: | 50-500meters |
| σήμα προστατευτικών καλυμμάτων: | το κινητό τηλεφωνικό σήμα, WIFI, ΠΣΤ, UHF, VHF ή |
Τσιγάρων τηλεφωνικό Jammer κυττάρων εξαρτήσεων φορητό 3 κεραίες φορητά 5 μέτρα σειράς
| Φράσσοντας σειρά: | 1-5 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Πράσινος/κόκκινο |
Ελαφρύ Blocker τηλεφωνικής συχνότητας κυττάρων, τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 500mw φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα (- 75dbm) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
3G κινητές Jammer 2500mAh τηλεφωνικών σημάτων τριπλές ζώνες φορητός φορητός
| Φράσσοντας σειρά: | 120M (εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ μίνι φορητά/Blocker est-808SG για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
4 τηλεφωνικό Jammer est-808SF, Jammer κυττάρων ζωνών 30dBm φορητό σημάτων CDMA/GSM
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
|---|---|
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
20 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ιερών 3G 4G 5G φορητό υψηλό κέρδος για υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 210w |
|---|---|
| Όνομα: | τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 3G 4G 5G φορητό |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤600W |
4G φορητοί τηλεφωνικό Jammer κυττάρων/Blocker/μονωτής est-808HE4 για στρατιωτικό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα (- 75dbm) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
4G φορητοί τηλεφωνικό Jammer κυττάρων/Blocker/μονωτής EST -808HE4 για στρατιωτικό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα (- 75dbm) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |

