Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
ΠΣΤ τηλεφωνικό Jammer 8 κυττάρων σημάτων φορητό κεραία 2G/3G/4G/Wifi με την μπαταρία μέσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων υψηλής δύναμης 12 ζώνες φορητά 12 Omni - κατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 50150M |
|---|---|
| Κεραία: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
8 Jammer υψηλής δύναμης κεραιών, Blocker WIFI τηλεφωνικό jammer κυττάρων υψηλής δύναμης
| Σχήμα: | Κύρια σημεία |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής: | 1-30m ((-75dbm) |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 35dBm |
4500mAh WIFI τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ φορητό 18 κεραίες 2G 3G 4G 5G
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 πανκατευθυντικών κεραιών |
Κινητός μονωτής τηλεφωνικών σημάτων GSM CDMA PHS κινητό blocker τηλεφωνικών σημάτων για τα σχολεία
| Φράσσοντας σειρά: | 1- 40 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη sognal στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
10 ζώνες Αντιεκρήξεις High Power Mobile Phone Signals Blocker για βενζινάδικα και πετρελαϊκά πεδία
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-15W |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων: | 10100M |
| τροφοδοσία: | AC 100-240V |
14 κεραίες Πολυλειτουργικός αποκλειστής κινητών τηλεφώνων GPS VHF UHF παρεμβολή 5-80m
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Κεραία: | 14 τεμάχια ολικοκατευθυνόμενες κεραίες |
Διευθετήσιμο κινητό Jammer/Blocker τηλεφωνικού τηλεχειρισμού για το σχολείο est-505F
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
13 κεραίες 15M κινητό Jammer AC5V est-802J13 τηλεφωνικών σημάτων WIFI 4G 5G
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 13 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC5V/20A |
3G UHF κινητό Jammer AC110V 8 τηλεφωνικών σημάτων κεραίες κρυμμένος τηλεχειρισμός
| χρώμα: | λευκό, μαύρο |
|---|---|
| Κεραίες: | ενσωματωμένη πανκατευθυντική κεραία 8 |
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40 Μ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |

