Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Φορητός δορυφόρος ΠΣΤ οχημάτων που τοποθετεί κινητό Jammer 1500-1600MHz σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας εκπομπής: | 1500-1600MHz |
| Η δύναμη ρυθμίζει τη σειρά: | 33dBm 6dBm/30KHz (λ.) |
100-240V Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi κυττάρων προσαρμοστών εναλλασσόμενου ρεύματος φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ χαμηλός συναγερμός μπαταριών
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-25m |
|---|---|
| Κεραία: | 10 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433κ |
3 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ζωνών φορητό φορητό για το ΠΣΤ 3G WiFi Bluetooth
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 115m (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +30dBm το /1W |
Jammer σημάτων ΠΣΤ 16 κεραιών για τη χρήση αυτοκινήτων/γραφείων, τηλεφωνικό jammer κυττάρων φραγμός
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Τηλεοπτικό Blocker 2500MHz τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων est-808HF Wifi για το δωμάτιο διαγωνισμών
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Φορητοί Jammer/Blocker/διακόπτης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων est-808HE3 3G/2G
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Est-808SG3 φορητό Jammer 2100 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G - 2200MHZ για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Διάσταση: | 97 (L) ×48 (W)×18 (Χ) χιλ. |
φορητά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 3G 2.4W WIFI/Blocker est-808HE
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Μαύρο Jammer 808KB τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 30dBm φορητό με 10m τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 110m |
| Χρώμα: | Μαύρος |
3G / 2G φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker est-808HC με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |

