Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
3G φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων, 4G ΆΦΗΣΕ Jammer Wmax/Blocker με την κεραία 6
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Φορητό κινητό Jammer 300g τηλεφωνικών WIFI σημάτων φορητός εσωτερικός
| Φράσσοντας σειρά: | 210M (εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Φορτιστής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh |
4 Jammer 2500mAh φορητό εσωτερικό WIFI σημάτων ΠΣΤ κεραιών κινητό τηλέφωνο
| Φράσσοντας σειρά: | 5--20m |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100×57×22 χιλ. |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-220V/DC12-36V |
Τηλεφωνικό Jammer 4 κυττάρων WIFI/ΠΣΤ φορητό κεραία με 10m που φράσσει τη σειρά
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
12 Jammer κυττάρων ζωνών 5g τηλεφωνικό Jammers est-504K10 σημάτων Wifi
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
12 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ζωνών 3G 4G 5G φορητή βαλίτσα για εσωτερικό υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 800w |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/150A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000W |
3 Jammer κυττάρων κεραιών 2.4W φορητά τηλεφωνικό ΠΣΤ/WIFI/2G/3G με τη δαπάνη αυτοκινήτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
WiFi τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων ΠΣΤ φορητή φορητός τηλεχειρισμός
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, του DCS, των PC, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, του ΠΣΤ, Loja |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
4W 5 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητό WIFI/GSM/3G με τους διακόπτες εμβύθισης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
4G LTE/κινητά Jammer τηλεφωνικού τηλεχειρισμού 3G/GSM/Blocker, 8 κεραίες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |

