Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Κινητό Jammer AC160V-240V σημάτων ασφάλειας υψηλής συχνότητας που εμποδίζει 130M
| απόσταση φραξίματος: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, ΆΦΗΣΕ. |
Wifi/μπλε δόντι/ασύρματο τηλεοπτικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker est-808HF
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
3G φορητά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων/Blocker est-808HA, 2110 - 2170 MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | AC110V-240V |
| Παραγωγή δύναμης: | DC8V 1500mAh |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων WIFI 3G συμπληρωματικό 30dBm, κινητό Blocker 6 σημάτων κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
Est-808KF Jammer κινητών τηλεφώνων ΠΣΤ Blocker 1500 - συχνότητα 1600MHZ, κεραία 4
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
Μίνι φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CDMA/DCS/GSM/WIFI για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Διάσταση: | 97 (L) ×48 (W)×18 (Χ) χιλ. |
4 τηλεφωνικό σήμα Jamme κυττάρων ζωνών φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | Ενσωματωμένη κεραία |
Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων, Jammer σημάτων 115M ενσωματωμένο ασύρματο
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Blocker ΠΣΤ CDMA φορητό τηλεφωνικό σήμα κυττάρων του DCS/PHS συμπληρωματικές αναθεωρήσεις
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer φορητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 850-970 MHz |
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA |
Πολυσύνθετο τηλεφωνικό Jammer est-808N3, Jammer κυττάρων 3G 4G ΠΣΤ WiFi Lojack
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |

