Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Jammer 30M υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμη ακτίνα με τη ζώνη 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Υψηλή δύναμη WIFI 2G/Jammer κυττάρων 3G τηλεφωνικό με τους ανεμιστήρες, κεραία 6
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
8 πολυσύνθετο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών, WIFI/4G/κινητό τηλεφωνικό Blocker 3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
34dBm Jammer τηλεχειρισμού 2G/3G/4G 30M κινητό Blocker σημάτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 34dBm |
Πλήρης συχνότητας κινητό τηλέφωνο WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W φορητό παρεμβολικό σήματος
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-20m |
|---|---|
| Άντενα: | 27 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 27 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Loj |
Est-808D κινητό Jammer 33dbm τηλεφωνικών σημάτων GSM (κεραία 5), 930 - 960MHz
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
4 Jammer τηλεχειρισμού κεραιών για τη συνήθεια, φράσσοντας ποσοστό 1 - 15m
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 3W |
Ασύρματο τηλεοπτικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 25dBm φορητό με το μπλε δόντι
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | 2400-2500MHz |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
3G / Jammer κινητών τηλεφώνων τηλεχειρισμού υπολογιστών γραφείου GSM/Blocker est-505A
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
3G Jammer est-505K1, κατευθυντικά Jammer Wifi/Blocker τηλεχειρισμού δύναμης
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC220V-DC5V) |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 6W |
| Βάρος: | 5KG |

