Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
5 Jammer 2100 τηλεχειρισμού GSM 3G κεραιών - 2200MHZ για στρατιωτικό
| Η δύναμη καταναλώνει: | 4W |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
| Διάσταση: | 245 (Λ) ×160 (W) × 50 (Χ) ΧΙΛ. |
Φορητό Jammer 25dBm τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων GSM CDMA 3G για το γραφείο, κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Jammer τηλεχειρισμού 3G 4W 6dBm/Blocker est-505BF για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
Jammer τηλεχειρισμού Exquite
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
34dBm Jammer τηλεχειρισμού
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
4G + κατευθυντικό Jammer est-505K3 τηλεχειρισμού 8 ζωνών WIFI για τη συνήθεια
| Πρότυπο: | Est-505K3 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | EST |
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
12W διευθετήσιμο Jammer est-505K1 εγχώριου τηλεχειρισμού με τη ζώνη 6
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
8 πλήρες Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συχνοτήτων καναλιών με την καλή ψύξη
| Πρότυπο: | Est-808N3 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
3 φορητοί Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών/Blocker/διακόπτης est-808HC
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
Jammer υψηλής δύναμης πλήρης-ταινιών φυλακή με τη συχνότητα CDMA/GSM/DCS
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 47dBm |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 75W |

