Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων 5G 10 κεραίες στον τοίχο στάσιμο 3G
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--DC5V/15A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤70W |
8 ακτίνα 35m κινητή Jammer est-504K8 130W τηλεφωνικών σημάτων υψηλή δύναμη DC12V 20A ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1035M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75d |
|---|---|
| Κεραία: | 8 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
8 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών κινητή υπαίθρια χρήση στάσιμος explosionproof
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm/2W |
|---|---|
| Τύπος κεραιών: | Πανκατευθυντικός |
| Πηγή ισχύος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (220V) |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων 4G WiFi κινητό λογισμικό τηλεχειρισμός
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC160V-240V το /DC 5V 12A |
|---|---|
| Διάσταση: | 270 (Λ) ×240 (W) ×60 (Χ) |
| Βάρος: | περίπου 2 κλ |
Ενίσχυρη 18 κεραίες σταθερό κινητό τηλέφωνο GPS VHF UHF RC σήματα Κομβόι βόμβα Jammer για στρατιωτική χρήση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
5 Jammer υψηλής δύναμης κεραιών 250W, GSM/3G/Blocker σημάτων WIFI
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Κινητός Jammer τηλεφωνικών WIFI σημάτων συγχρονισμός συχνότητας για 2G 3G 4G 5G
| Προμηθευτής δύναμης: | Ενσωματωμένη δύναμη: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤160W |
| Σχετική υγρασία: | ≤85% |
360° Υψηλής ισχύος υπερήχων ηχογράφησης για προστασία της ιδιωτικής ζωής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Στάσιμη Blocker τηλεφωνικών σημάτων συσκευή 20m ακτίνα για την ομιλούσα ταινία 2G 3G 4G 5G WIFI Walkie
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC160V-240V, παραγωγή DC5V 12A |
|---|---|
| Κεραίες: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 400 (Λ) ×130 (W) ×40 (Χ) ΧΙΛ. |
3G κινητό Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ φορητό με 10m που φράσσουν τη σειρά
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |

