Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Φορητό Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ WiFi κυττάρων βαλιτσών 11 ζώνες με την μπαταρία ενσωματωμένη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433, |
Σταθερό τοιχώδες τοποθέτηση υψηλής ισχύος 4 Omni Directional κεραίες Drone UAV Jammer για στρατιωτική χρήση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία Netural ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
8 Jammer σημάτων ζωνών 3G 4G στάσιμο εσωτερικό Jammer υψηλής δύναμης 3G 4G
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
16 Jammer CDMA υψηλής δύναμης κεραιών PC 3G WCDMA 4G LTE του DCS PHS GSM
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
11 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου ζωνών ασημένιο φράξιμο κινητό και WIFI/ακουστικό
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI, LTE, UHF, VHF |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων βιβλιοθήκης με το διαθέσιμο σύστημα AMPS/TACS/NMT
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Επαγγελματικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων αιθουσών συνεδριάσεων με το μπλοκάρισμα της σειράς 15m
| Φράσσοντας σειρά: | 115m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Διευθετήσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων δύναμης με το DCS 1805-1980MHz GSM 930-960MHz
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Υψηλό τροφοδοτημένο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων GSM CDMA συσκευή 120M σειρά για τις αίθουσες συνεδριάσεων/το δικαστήριο νόμου
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |

