Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
12 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών ο τοίχος τοποθετεί Blocker για την απομόνωση του σήματος ΠΣΤ αυτοκινήτων
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Υπερηχητικό Jammer καταγραφής 360 βαθμού αθόρυβο ακουστικό
| Τύπος προστατευτικών καλυμμάτων: | Κινητά τηλέφωνα, καταγράφοντας μάνδρες και άλλες υγιείς συσκευές αποκτήσεων |
|---|---|
| Απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων του ενιαίου οικοδεσπότη στο σύστημα: | 2.5-5 μ (η απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων του διαφορετικού εξοπλισμού καταγραφής είναι διαφορετι |
| Η γωνία λειτουργίας του ενιαίου οικοδεσπότη συστημάτων: | 360 βαθμοί |
Υπερηχητικό ακουστικό Jammer 28m οργάνων καταγραφής 360 βαθμού τηλεχειρισμός
| Τύπος προστατευτικών καλυμμάτων: | Τεχνουργήματα για την κατασκευή ή την επεξεργασία ηλεκτρικών συσκευών ή συσκευών για την παραγωγή ή |
|---|---|
| Απόσταση προστασίας ενός μόνο οικοδεσπότη στο σύστημα: | 2-8 m (η απόσταση προστασίας των διαφόρων συσκευών καταγραφής είναι διαφορετική) |
| Η γωνία λειτουργίας του συστήματος μεμονωμένου οικοδεσπότη: | Πλήρης γωνία 360 μοίρες αποκλεισμός ενώ οριζόντια 150°/ κάθετη 150° |
Άσπρη απόσταση μπλοκαρίσματος αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου 130m υλικό
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |
Ρύθμιση 24m εξογκωμάτων υπερηχητικό ακουστικό Jammer καταγραφής φωνής
| Τύπος προστατευτικών καλυμμάτων: | Τεχνουργήματα για την κατασκευή ή την επεξεργασία ηλεκτρικών συσκευών ή συσκευών για την παραγωγή ή |
|---|---|
| Απόσταση προστασίας ενός μόνο οικοδεσπότη στο σύστημα: | 2-4 m (η απόσταση προστασίας των διαφόρων συσκευών καταγραφής είναι διαφορετική) |
| Η γωνία λειτουργίας του συστήματος μεμονωμένου οικοδεσπότη: | Οριζόντια 180°/ κάθετη 90° |
5 Jammer σημάτων ΠΣΤ 3G κεραιών θέση που ακολουθεί φορητό φορητό χρήσης αυτοκινήτων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh |
Ασημένιο Jammer 40m τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου Wireles για το δωμάτιο σχολικής εξέτασης
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Ασημένιο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου τηλεχειρισμός για την αστυνομία και το Κέντρο Εντολών
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G, WIFI |
12W άσπρη πλαστική απόσταση 130M μπλοκαρίσματος συσκευών τηλεφωνικού φραξίματος κυττάρων
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
| Παραγωγή δύναμης: | 12W |
Ελαφριά συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων για WIFI/Bluetooth/ασύρματο Vedio
| Φράσσοντας σειρά: | 127M |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |

