Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων + ΠΣΤ + WIFI + ομιλούσα ταινία Walkie/ασύρματο ακουστικό (8 κεραίες)
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
3G ασύρματο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων με Jammer σημάτων GSM/ΠΣΤ/Wifi
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-808M |
3G κυψελοειδές Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ κυττάρων με Jammer GPRS/του DCS/UMTS
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-505J |
5 Jammer σημάτων ΠΣΤ Wifi καναλιών, Blocker ΠΣΤ 30dBm κινητό Jammer
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 30dBm |
24 φράσσοντας διακόπτης σημάτων ΠΣΤ συσκευών τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Adjudtable ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | 140m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | πανκατευθυντικές κεραίες υψηλός-κέρδους 24pcs |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής (κάθε ζώνη): | ≤ 33dBm/2W (διευθετήσιμο με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |
Φορητά Jammer σημάτων ΠΣΤ αυτοκινήτων/Blocker est-808KB, 1500 - συχνότητα 1600MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Εσωτερικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker est-808J6, κεραία 6 ζώνη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Πρότυπο: | Est-808J6 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
8W Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών blocker WIFI 4G για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Πρότυπο: | Est-808J8 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
800mW φορητή Jammer σημάτων ΠΣΤ υψηλή συχνότητα 1500MHZ - 1600MHZ
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 30dBm |
Jammer καταγραφής μετάλλων υλικό ακουστικό φορητό συνεχές ρεύμα 12V τηλεφωνικών συσκευών φωνητικής ηχογράφησης κυττάρων
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Συσκευή καταγραφής φωνής ως τηλέφωνο κυττάρων, μικρόφωνο μανδρών καταγραφής ακουστικών, κρυμμένο, κα |

