Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
8 φορητό Jammer 2G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών/Blocker AC110V-240V 3G/4G/Wifi
| Μέγεθος: | 140×75×35 χιλ. να μην περιλάβει την κεραία |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Jammer σημάτων |
42dBm Jammer υψηλής δύναμης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
6 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών, τηλεφωνικό WIFI Jammer κυττάρων υπολογιστών γραφείου υψηλής δύναμης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Σειρά Jamning: | 130m |
Φορητός φορητός αντι όλο το UMTS GSM GPRS ιχνηλατών ΠΣΤ όλο Jammer σημάτων ΠΣΤ & Lojack
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
10 Jammer σημάτων καναλιών 5W 37dBm 5G με τη ρύθμιση χρονομέτρων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μ (κεραία επιτροπής που αντιμετωπίζει την κατεύθυνση) |
|---|---|
| Κεραία: | Κατευθυντική κεραία επιτροπής |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 10 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI |
Jammer est-808LA, πανκατευθυντικό Jammer υψηλής δύναμης GSM/του DCS 5 κεραιών
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Μικρό Jammer 30dbm τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 1600mhz με 10m τη σειρά, μαύρη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 1500-1600MHz |
| Φράσσοντας σειρά: | 110m |
1600mhz Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων του DCS PHS 3G GSM 6W CDMA
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1150m |
40W διευθετήσιμο Jammer WIFI 4G LTE CDMA τηλεφωνικού Wifi κυττάρων Blocker est-505F8 σημάτων
| Μέγεθος: | 380 (Λ) ×300 (W) ×90 (Χ) ΧΙΛ. |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Blocker σημάτων Jammer |

