Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
12W άσπρη πλαστική απόσταση 130M μπλοκαρίσματος συσκευών τηλεφωνικού φραξίματος κυττάρων
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
| Παραγωγή δύναμης: | 12W |
Διευθετήσιμο Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ακτίνας, Blocker σημάτων για το τηλέφωνο κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 122m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
Μαύρη συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων για Wifi/Bluetooth/ασύρματο Vedio
| Φράσσοντας σειρά: | 127M |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων GSM 3G 4G LTE 5G - εμποδίστε τις ανεπιθύμητες κλήσεις & τα κείμενα για τις επιχειρήσεις
| ΤΥΠΟΣ: | Jammer |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 2-20 Μ |
| Κεραία: | κεραίες 8pcs Omni |
2G / 3G Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Jammer υψηλή συχνότητα est-808A
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
3G ασύρματο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων πλήρης-ταινιών ΠΣΤ Bluetooth με την κεραία 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, ΠΣΤ, VHF, UHF |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-30 μέτρα |
14 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών φορητές ασύρματες πλήρεις ζώνες 12000mAh
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 14pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Στρατιωτική Jammer ΠΣΤ GSM WIFI σακιδίων πλάτης αντι UAV κηφήνων Jammer φυλακή
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων στάσιμες 8 κεραίες 3G WIFI
| Ενιαία παραγωγή δύναμης (κάθε ζώνη): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Συνεχές ρεύμα 5V 15A εισαγωγής AC160V-240V το /Output |
| Διάσταση: | 360*180*60MM |
Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης τηλεχειρισμός 8 κανάλια φράξιμο 80M ακτίνας
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 5-10Watt (37-40dBm) +/--200mW |
| Κάλυψη: | 1080m (εξαρτάται από την τοπική δύναμη σημάτων) |

