Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
4 Jammer WIFI Bluetooth ΠΣΤ ζωνών φορητό ασύρματο βίντεο για το τηλέφωνο κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ LOJACK φορητή φορητή αντι καταδίωξη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
Προσαρμοσμένο 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Σημείο Τζάμερ Φορητό 60W Υψηλής ισχύος
| Τύπος: | Φορητός παρεμποδιστής σήματος υψηλής ισχύος |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 0-60m ρυθμιζόμενο (@-75dBm, εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 11 τεμάχια πανδιάστατες κεραίες |
Εσωτερικό Jammer τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων χρήσης αυτοκινήτων 8 κεραίες τηλεχειρισμός
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G 4G 5G κατευθυντικός στάσιμος που χτίζεται στις πανκατευθυντικές κεραίες
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
20 Jammer 3G 4G WiFi Bluetooth τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής (κάθε ζώνη): | ≤ 33dBm/2W (διευθετήσιμο με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εισαγωγή: AC100-240V Παραγωγή: Προσαρμοστής αυτοκινήτων DC12V |
Εσωτερικά 808M UHF/Jammer 8 σημάτων ΠΣΤ VHF ζώνη με τη υψηλή δύναμη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
Jammer 1500MHZ σημάτων ΠΣΤ 800mW 30dBm Blocker, Jammer ΠΣΤ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
5 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών ενσωματωμένη κεραία 3G/GSM με τους ανεμιστήρες
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Μίνι φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης πολυ λειτουργικός
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |

