Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
4G / Κατευθυντικό Jammer τηλεχειρισμού WIFI, Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
3G/4G/WIFI/+GPS Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, φορητή Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συσκευή
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Σήμα |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, PHS, DCS, 3G, ΠΣΤ, LTE |
30dbm Jammer σημάτων ΠΣΤ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 2-3 ώρες συνεχείς |
10 κατευθυντικό τηλέφωνο 2G 3G 4G κυττάρων συγχρονισμού ζωνών & Jammer σημάτων WiFi & Walkie-Talkie
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μ (κεραία επιτροπής που αντιμετωπίζει την κατεύθυνση) |
|---|---|
| Κεραία: | Κατευθυντική κεραία επιτροπής |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 10 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI |
Jammer σημάτων κεραιών 5G 40M 2W 22 με τη χρέωση αυτοκινήτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 22 υψηλές πανκατευθυντικές κεραίες κέρδους |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 22 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
MINICell 24dBm CDMA/GSM Jammer τηλεφωνικών σημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 13m (- 75dBm) |
3W Jammer est-808GII τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων καταφυγίων φυσήματος GSM για εσωτερικός/υπαίθριος
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 24 ώρες συνεχείς |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CDMA/GSM
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
30dbm Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer υψηλής δύναμης πλήρης-ταινιών
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 47dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |

