Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
4W 4 Jammer/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων est-404A κεραιών 2G 3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
3G Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker EST - 808A 2100 - συχνότητα 2200MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών τριών ζωνών, Jammer GSM για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
Δορυφορικά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ/Blocker 33dBm με την κεραία Omni
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
|---|---|
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
| Δύναμη παραγωγής: | 2mV |
Μίνι φορητοί Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker/μονωτής est-808KC, κεραία 3
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1 W |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
Φορητά φορητά Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker est-808KE για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Μαύρο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ για τα σχολεία, 5 W CDMA/Blocker GSM
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 33dBm |
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 2-3 ώρες συνεχείς |
Το ασύρματο Jammer CDMA τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων DCS PHS 3G, GSM κεραία πέντε
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |
Μαύρο Jammer 2G 3G 4G, Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων σημάτων WIFI
| Πρότυπο: | Est-606C |
|---|---|
| Συχνότητα: | 1805-1880MHz |
| Συχνότητα: | 1805-1880MHz |
Est-808I Jammer/Blocker σημάτων τηλεφωνικού WIFI ΠΣΤ κυττάρων με την κεραία 6
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 33dBm |

