Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Jammer υψηλής δύναμης CDMA/GSM 3G Blocker est-808LD για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Μικρή τσέπη Wifi/μπλε δόντι/ασύρματα τηλεοπτικά Jammer/Blocker est-808HD
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer ΠΣΤ ιχνηλατών αυτοκινήτων οχημάτων/Blocker est-808KA2 με την κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Φορητό Jammer σημάτων ΠΣΤ, φορητό Blocker σημάτων κινητών τηλεφώνων WIFI 3G/GSM
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2200mhz 30dbm για τα σχολεία με 5 ενώνει, φορητός
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Σειρά προστατευτικών καλυμμάτων: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Μίνι αντι Jammer σημάτων ΠΣΤ ιχνηλάτης με την πλήρη κεραία τροπισμού, κανένας διακόπτης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Μίνι Jammer σημάτων ΠΣΤ ιχνηλάτης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Φορητή Jammer σημάτων ΠΣΤ ενσωματωμένη κεραία με το εναλλασσόμενο ρεύμα και τον προσαρμοστή 808SF1 αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Μαύρα Blocker 35dBm 4G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κινητό τηλέφωνο/ΠΣΤ/WIFI
| Πρότυπο: | Est-808N3 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
Διευθετήσιμοι Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων δύναμης/ενισχυτής τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-505C2 |

