Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Εσωτερικό ασημένιο Jammer 33dBm, Blocker est-808A τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τεσσάρων ζωνών
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer 33dBm τηλεφωνικής συχνότητας κυττάρων CDMA/GSM 3G με το φράσσοντας ποσοστό 20m
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G CDMA/Blocker est-808FIII με τον προσαρμοστή εναλλασσόμενου ρεύματος
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
30dBm Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων για την τάξη, ενσωματωμένη κεραία
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
Jammer/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ/WIFI/3G με 6 κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 12W |
| Βάρος: | 2Kg |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών WIFI 3G 2G 6 με τους ανεμιστήρες
| Πρότυπο: | Est-808N1 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Εσωτερικό Jammer τέσσερα τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραία με το διασκεδασμό θερμότητας est-808B
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Est-808HD ασύρματο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20 μέτρα |
Συνηθισμένο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων για τα σχολεία, DCS PHS 3G GSM CDMA
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
5 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών 33dBm/Blocker est-808D για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |

