Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Est-808KA2 Jammer σημάτων ΠΣΤ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
34dbm Jammer Wifi σημάτων ΠΣΤ/Blocker σημάτων 4G με 8 κεραίες
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | Κύρια σημεία |
| Συχνότητα εμπλοκής: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
GSM/μπλε Jammer 30dBm, μαύρο Jammer σημάτων ΠΣΤ δοντιών 850mhz CDMA
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
Jammer/δύναμη τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τηλεχειρισμού διευθετήσιμο Blocker σημάτων κυττάρων μέταλλο Shell
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G |
Wifi/Bluetooth/ασύρματο τηλεοπτικό Jammer CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Μίνι φορητό Jammer est-808SG σημάτων ΠΣΤ με τη ζώνη 3 για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
Αντι Jammer σημάτων ΠΣΤ ιχνηλατών αυτοκινήτων/μονωτής est-808KA2, συνεχές ρεύμα 12V - 24V
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέγεθος: | 75mm×21mm×19mm |
6 φορητό Jammer et-808HI για τη συνήθεια, 1500 σημάτων ΠΣΤ κεραιών - 1600MHz
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-808HI |
Jammer σημάτων ΠΣΤ est-808KA2 150mA/ΠΣΤ L1 μορφής Bloqueador ή ΠΣΤ L2
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Υπαίθρια Jammers σημάτων 150mA ασύρματη καταδίωξη ΠΣΤ αυτοκινήτων με το διακόπτη
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |

