Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Απομακρυσμένα ελεγχόμενο 16 κανάλια κατευθυνόμενο κυτταρικό GSM DCS 3G 4G 5G GPS καταστολέας παρεμβολών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
12 Jammer σημάτων τηλεφωνικού Wifi κυττάρων ελέγχου λογισμικού IoT ζωνών ενσωμάτωσε τις κεραίες με την οθόνη LCD
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 8/9/10/11/12 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI |
16 ζώνες Ισχυρό παρεμβολικό σήματος κινητών τηλεφώνων με κατευθυντήριες κεραίες για να μπλοκάρει τις ασύρματες επικοινωνίες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
4 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών τηλεχειρισμός για το DCS PHS 3G GSM CDMA
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1 - 15M (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη στη δεδομένη περιοχή. |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm το /1W |
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
Κινητό Jammer 2800mAh τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ενιαίες κεραίες φορητό WIFI
| Φράσσοντας σειρά: | 115M (εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
Εσωτερικό στάσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 8 κανάλια για το DCS 3G WiFi
| Φράσσοντας σειρά: | 130M (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIF |
| Εισαγωγή δύναμης: | AC160V-240V |
Ελαφρύ βάρος πλαστική θήκη κινητό τηλέφωνο κινητό σήμα jammer με οθόνη LCD
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Jammer 12 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 4G 5G WiFi κεραία διευθετήσιμος διοικητικός έλεγχος λογισμικού
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Blocker 5G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Jammer 4G WIFI Walkie ομιλούσα ταινία στο εσωτερικό στάσιμη
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC160V-240V, παραγωγή DC5V 12A |
|---|---|
| Κεραίες: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Βάρος: | Περίπου 2Kg |
ασύρματο τηλεοπτικό Jammer σημάτων τηλεφωνικού Wifi κυττάρων GSM CDMA 3G 4G
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
|---|---|
| Διάσταση: | 345 (Λ) ×160 (W) ×52 (Χ) ΧΙΛ. |
| Semi-diameter της παρεμπόδισης: | 1-25 μ (- 85dBm) |

