Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης με 2G/3G/4G1/4G2/WIFI για τα σχολεία και το στρατό
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-505C2 |
Εσωτερικό πανκατευθυντικό Jammer 33dBm 4Band τηλεφωνικών σημάτων Ellular Blocker
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Πεδίο παρεμβολής: | 1-20 μέτρα |
33dBm Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων/υπολογιστής αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης μακρινό Contro
| Πρότυπο: | Est-606C |
|---|---|
| Συχνότητα: | 850-894MHz |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 33dBm |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 15W 4G WIFI/Blocker ο Μαύρος για τις αίθουσες συνεδριάσεων
| Πρότυπο: | Est-808P |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G (WCDMA,)/4G, 2.4G Wifi/μπλε δόντι/ασύρματο βίντεο |
Φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Bluetooth για τα σχολεία, 33dBm
| Φράσσοντας σειρά: | 125m (- 85dbm) |
|---|---|
| Πρότυπο: | Est-808P |
| Συχνότητα: | 930-960MHz |
2G / 3G/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 4G φορητή συσκευή για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
Blocker σημάτων ανοξείδωτου δωματίων διαγωνισμών για το τηλέφωνο 870-880MHz CDMA κυττάρων
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| JAMMER ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ: | GSM, 3G, 4G, WIFI, BLUETOOTH, UHF, VHF ΚΑΙ ΟΎΤΩ ΚΑΘΕΞΉΣ |
1W 10 Jammer σημάτων ομιλουσών ταινιών κεραιών 4500mAh Walkie
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
ακτίνα 8 20m φορητό 5G Jammer ζωνών 7.4V 3600mAh
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων μεγέθους τσεπών |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
24dbm Jammer est-808KC, Blocker σημάτων ΠΣΤ σημάτων κινητών τηλεφώνων GSM/CDMA με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |

