Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Κρυμμένο υπερηχητικό Jammer καταγραφής ήχου/φωνής 12m για τη μυστική συνεδρίαση
| Τύπος προστατευτικών καλυμμάτων: | Κινητά τηλέφωνα, καταγράφοντας μάνδρες και άλλες υγιείς συσκευές αποκτήσεων |
|---|---|
| Απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων του ενιαίου οικοδεσπότη στο σύστημα: | 1-2 μ (η απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων του διαφορετικού εξοπλισμού καταγραφής είναι διαφορετική |
| Η γωνία λειτουργίας του ενιαίου οικοδεσπότη συστημάτων: | 90-120 βαθμοί |
Κινητή φράσσοντας συσκευή ελέγχου δικτύων με το ελεύθερο Jammer λογισμικό διοικητικού PC
| Λειτουργία: | αυτόματη ρύθμιση διακοπτών χρονομέτρων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | μπορέστε να ελεγχθείτε από jammer μας το λογισμικό διοικητικού PC |
| Εφαρμογή: | Σχολεία, φυλακές, και άλλες θέσεις όπου jammers σημάτων χρησιμοποιούνται στις batch |
Ασημένιο AC160V-240V Jammer 40m τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Wireles για το σχολείο
| Φράσσοντας σειρά: | 140m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 16 καναλιών Jammer σημάτων υπολογιστών γραφείου για τη στρατιωτική χρήση
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης 14 κεραιών διευθετήσιμη ολική κάλυψη για όλα τα σήματα
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 14 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Το σακίδιο πλάτης 30 μετρά εμποδίζοντας Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων με bulit-στην μπαταρία
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
12 διευθετήσιμη στάσιμη ηλεκτρονική φράσσοντας συσκευή υψηλής δύναμης ζωνών Jammer 2 Watt
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
4G κυψελοειδές Blocker 12 Jammer υψηλής δύναμης καναλιών υπολογιστής γραφείου για τη σχολική χρήση
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Jammer 2110-2170MHz τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ποσοστού 3G 25M φράσσοντας για το δικαστήριο νόμου
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Συσκευή για να εμποδίσει το τηλεφωνικό σήμα κυττάρων 130M Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI |

