Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
6W μαύρο Jammer τηλεχειρισμού, GSM/CDMA/διευθετήσιμο Blocker δύναμης 3G
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
2G / 3G/Jammer υψηλής δύναμης WIFI, κινητό τηλέφωνο συμπληρωματικό DC5V
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Μέσης ησχύος Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, τηλεφωνικό Jammer κυττάρων τσεπών
| Απόσταση μπλοκαρίσματος: | 130m |
|---|---|
| Jammer εύρος ζώνης (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
| Θερμοκρασία: | -10 σε +55℃ |
9 Jammer τηλεχειρισμού κινητών τηλεφώνων ζωνών 16W/Blocker 34dBm, κεραία 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
Jammer 4 τηλεχειρισμού Exquite 3G κεραία με το φράσσοντας ποσοστό 15m
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
850MHz - Jammer 2G 3G 4G LTE WIFI υψηλής δύναμης 894MHz για τα σχολεία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Ενισχυτής/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CE/ROHS με Omni - κατευθυντικές κεραίες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
360 μοίρες οροφή τοποθετημένη κρυμμένη καταστολή ηχογράφησης για τη χρήση συνάντηση
| Γωνία λειτουργίας: | 90-120 μοίρες |
|---|---|
| Απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων: | 2-5 μέτρα |
| Τρόπος διακοπτών: | Τηλεχειρισμός |
8 Jammer σημάτων ΠΣΤ της Shell μετάλλων κεραιών φορητός φραγμός 2G/3G/4G/Wifi με την μπαταρία μέσα
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Βάρος: | Περίπου 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |
Blocker τηλεφωνικών σημάτων σχολικών κυττάρων/τηλεφωνική φράσσοντας συσκευή 34dBm κυττάρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |

