Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Φορητό Jammer 30dBm, τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 808HE 3G/WIFI/ΠΣΤ κεραία 3
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
|---|---|
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1W |
Πλήρες Blocker 130M τηλεφωνικών σημάτων ζωνών ασύρματο πλαστικό κινητό για το GSM PHS CDMA
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
Αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Protable/κινητό Blocker τηλεφωνικών σημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |
Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων VHF 16W Semidiameter φ παρεμπόδιση 1m - 30m
| Πρότυπο: | Est-808N2 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
Jammer υψηλής δύναμης 35dBm 4G WIFI/Blocker est-808N3 για στρατιωτικό, μαύρος
| Πρότυπο: | Est-808N3 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
16 Κατευθύνσεις Αντενές Υψηλής αποτελεσματικότητας Διαταραχή Λύση Απομακρυσμένη χειραγώγηση Τζάμερ για εσωτερική χρήση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
9 μπάντες Omni Directional High Power Backpack Anti Drone UAV Jammer με καλωδιακό τηλεχειριστήριο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία Netural |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
4 ζώνες Υψηλής ισχύος Αντι Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Απομακρυσμένος αποκλειστής ελέγχου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Φορητό Jammer 14W 8 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων πανκατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | Η διευθετήσιμη ακτίνα 125M 【το κυψελοειδές σήμα πρέπει ≤-85dBm στη θέση】. Η φράσσοντας σειρά εξαρτάτ |
|---|---|
| Κεραίες: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
Εμποδίζοντας 5G εναλλασσόμενου ρεύματος 220V 12 Jammer σημάτων κεραιών 2W 35m
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 135M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |

