Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Φορητό κινητό Jammer 808KB σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ με 10m τη σειρά για στρατιωτικό
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 1500-1600MHz |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Jammer σημάτων ΠΣΤ υψηλής δύναμης/κινητός μονωτής 3 τηλεφωνικών σημάτων κεραία
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εναλλασσόμενο ρεύμα 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 1 W |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
Κινητή Blocker σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ κεραία για τον αντι ιχνηλάτη αυτοκινήτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Jammer τηλεφωνικού τηλεχειρισμού CDMA Mobie/Blocker est-505E για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
Est-808KC Jammer σημάτων ΠΣΤ + κινητό τηλεφωνικό Blocker με την κεραία 3, μαύρη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
5 Jammer 6dBm τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών 3G με τον τηλεχειρισμό για το σχολείο
| Η δύναμη καταναλώνει: | 4W |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
| Διάσταση: | 245 (Λ) ×160 (W) × 50 (Χ) ΧΙΛ. |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων Jammer est-502C8 12W 8 τηλεχειρισμού Omni κατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
75W Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης φυλακών/Blocker est-808LB
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Jammer τηλεχειρισμού Wimax 3G, Jammer σημάτων WiFi με την κατευθυντική κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
| Παραγωγή δύναμης: | 16W |
Jammer τηλεφωνικής υψηλής δύναμης κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 42dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |

