Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Διευθετήσιμη κινητή Jammer 60W τηλεφωνικών σημάτων βαλίτσα υψηλής δύναμης φορητή
| χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Κεραίες: | ενσωματωμένη πανκατευθυντική κεραία 11 |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 060m διευθετήσιμα |
Στάσιμο κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων ενσωμάτωσε τις κεραίες για 4G 5G WIFI
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/15A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤70W |
5G κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων στάσιμες κεραίες 10 συχνοτήτων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Διάσταση: | 240mm (L) ×210mm (W) ×51mm (Χ) |
Τριπλό ζωνών Jammer τηλεφωνικών σημάτων αυτοκινήτων κινητό φορητά φορητά ΠΣΤ/3G μεγέθους
| Μέγιστη ακτινοβόλος δύναμη: | Χαμηλότερος από -10dBm |
|---|---|
| Διευθετήσιμη σειρά δύναμης: | 33dBm 6dBm/30KHz (λ.) |
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 2G 3G φορητό 3 πανκατευθυντικές κεραίες φορητό μέγεθος
| Φράσσοντας σειρά: | 0.515m (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής:: | +30dBm το /1W |
2 φορητό κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων ζωνών τηλεχειρισμός φορητός
| Φράσσοντας σειρά: | 120m (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 2pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +30dBm το /1W |
5 Jammer 20m φορητό κινητό τηλέφωνο WIFI σημάτων ΠΣΤ κεραιών για εσωτερικό
| Φράσσοντας σειρά: | 5--20m |
|---|---|
| Διάσταση: | 125×63×24 χιλ. |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων στάσιμο που χτίζει στις κεραίες για 5G WIFI
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤150W |
250W τηλεφωνικό Jammer κυττάρων υψηλής δύναμης στάσιμο για 4G 5G εσωτερικό
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 250W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --24VDC/42A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤750W (220V/3.5A) |
3.2 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων W φορητό, Jammer κεραιών 3G/ΠΣΤ 4 ασπίδα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |

