Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Jammer RCIED κυττάρων 80m ασύρματη φορητή τηλεφωνικό αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης ραδιοσυχνότητας
| Τύπος: | Φορητό Jammer σημάτων κινητών τηλεφώνων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Δισκολόπιτο 14 ζώνες Αποκλειστήρας κινητών τηλεφώνων 80 μέτρα κάλυψη για χρήση ασφαλείας
| Ονομασία προϊόντος: | κυτταρικό παρεμβολικό 5G |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο + ηλεκτρονικά |
| Χρώμα: | Πράσινος, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
185W κινητή τηλεφωνικό 4G 5G Jammer υψηλή συχνότητα με την οθόνη των οδηγήσεων
| Βάρος: | 2.7kg |
|---|---|
| μέγεθος: | 430*330*80mm |
| Κατανάλωση ισχύος: | 185W |
10 φορητό κινητό Jammer σημάτων ζωνών 40 διευθετήσιμα κανάλια ακτίνας μέτρων
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 140m (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | ≤35dBm/3W (διευθετήσιμος με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |
12 ενσωματωμένο Jammer WIFI 700MHz 3G/4G/5G τηλεφωνικών σημάτων κεραιών στάσιμο κινητό
| Φράσσοντας σειρά: | 130M (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | Ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≤37dBm |
Χτισμένος στις κεραίες κινητό τηλεφωνικό 5G Jammer WIFI 12 ζώνες est-504K10
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
150W 3dBi κερδίζουν στάσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων 4G WIFI κινητό 12 ζώνες 380* 220* 85 χιλ.
| Φράσσοντας σειρά: | 1-200㎡ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 380* 220* 85 χιλ. |
Explosionproof κινητό Jammer WIFI 2G/3G/4G/5G τηλεφωνικών σημάτων υψηλής δύναμης
| Φράσσοντας σειρά: | 1-200 ㎡ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 280* 240* 60 χιλ. |
505BF Jammer τηλεχειρισμού, κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων με τον ανεμιστήρα
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
Εσωτερικά κινητά Jammers τηλεφωνικών σημάτων 8 ζώνες διευθετήσιμος τηλεχειρισμός 12W est-502C8
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |

