Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ mobile phone jammer ] αγώνας 429 προϊόντα.
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ Wifi για το δωμάτιο εξέτασης/AC110V-240V
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Σήμα |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, PHS, DCS, 3G, ΠΣΤ, LTE |
Jammer σημάτων ασπίδων WIFI βυρσοδεψών στάσιμος τύπος για 15 μέτρα ακτίνας
| Προμηθευτής δύναμης: | Συνεχές ρεύμα 5V παραγωγής εισαγωγής AC160V-240V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 162 (Λ) ×110 (W) ×30 (Χ) |
| Βάρος: | Περίπου 700g |
Jammer τηλεφωνικής συχνότητας κυττάρων 2G/3G/4G+VHF+UHF+5.8G Wifi ενσωματωμένο με την κεραία 8
| Υλικό: | Πλαστικό shel |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος/άσπρος/γκρίζος |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
Πανκατευθυντικός Jammer μαύρος L1 σημάτων ΠΣΤ Antena αντι ιχνηλάτης με τους διακόπτες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Διευθετήσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραίες που εμποδίζει 2
| Συχνότητα: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1,4G2 |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5kg |
| Εισαγωγή δύναμης: | AC160V-240V |
Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων WIFI για τα σχολεία και το στρατό est-505C2
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Jammer υψηλής δύναμης σημάτων 200W ΠΣΤ φυλακών 2G 3G προσαρμοστών εναλλασσόμενου ρεύματος
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 200300M |
|---|---|
| Κεραία: | 2pcs κατευθυντικές κεραίες/πανκατευθυντικές κεραίες 4pcs (προαιρετικές) |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 4 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ |
Συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων cOem, Jammer συχνότητας ΠΣΤ για το αυτοκίνητο/το ταξί/λεωφορείο
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-15M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι ≤-75dBm στην τοποθεσία) |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 5 ζώνες, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 ((ή GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM διαθέσιμο |
200300m τρυφερό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων φυλακών 6 ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 200300M |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs κατευθυντικές κεραίες/πανκατευθυντικές κεραίες 6pcs (προαιρετικές) |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 6 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, 4G, ΠΣΤ |
2000M Μεγάλη απόσταση Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Σημεία Backpack Jammer
| Περιγραφή: | 6-10 κανάλια Manpack Jammer |
|---|---|
| Μέγεθος: | 488 ((L) ×369 ((W) ×189 ((H) mm χωρίς την κεραία |
| Τύπος κεραίας: | Άντενες Omni Spring με υψηλό κέρδος και κεραίες κατευθυντήριου πίνακα |

