Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Wifi/Bluetooth/ασύρματο τηλεοπτικό Jammer CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων GSM CDMA συμπληρωματική κεραία, ασύρματο Jammer συνήθειας 3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Est-808D |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
MINICell 24dBm CDMA/GSM Jammer τηλεφωνικών σημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 13m (- 75dBm) |
2G / 3G Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Jammer υψηλή συχνότητα est-808A
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
40W διευθετήσιμο Jammer WIFI 4G LTE CDMA τηλεφωνικού Wifi κυττάρων Blocker est-505F8 σημάτων
| Μέγεθος: | 380 (Λ) ×300 (W) ×90 (Χ) ΧΙΛ. |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Blocker σημάτων Jammer |
κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων 4G WiFi τηλεχειρισμός est-601J10
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC160V-240V το /DC 5V 12A |
|---|---|
| Διάσταση: | 270 (Λ) ×240 (W) ×60 (Χ) |
| Όνομα: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
Εσωτερικό πανκατευθυντικό Jammer 33dBm 4Band τηλεφωνικών σημάτων Ellular Blocker
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Πεδίο παρεμβολής: | 1-20 μέτρα |
Φορητοί Jammer τηλεφωνικών σημάτων 2G 3G κινητοί/διακόπτης/μονωτής est-808HB
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA.GSM, DCS/PHS, 3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Est-808D κινητό Jammer 33dbm τηλεφωνικών σημάτων GSM (κεραία 5), 930 - 960MHz
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Protable/κινητό Blocker τηλεφωνικών σημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |

