Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Στρατιωτική Jammer ΠΣΤ GSM WIFI σακιδίων πλάτης αντι UAV κηφήνων Jammer φυλακή
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης τηλεχειρισμός 8 κανάλια φράξιμο 80M ακτίνας
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 5-10Watt (37-40dBm) +/--200mW |
| Κάλυψη: | 1080m (εξαρτάται από την τοπική δύναμη σημάτων) |
4G ακολουθώντας συσκευές ΠΣΤ οχημάτων/ακολουθώντας συσκευές οχημάτων ΠΣΤ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Πολυλειτουργική κάμερα επαλήθευσης σήματος ήχου Αναζητητής φακών RF ανιχνευτής σφάλματος
| Ανίχνευση της σειράς: | 50 MHz ~ 6,0 GHz |
|---|---|
| Ασύρματο κοριό (2mW): | έως 25 πόδια (πικ) / έως 15 πόδια (ακουστική) |
| Ασύρματη κάμερα 10mW 2,4GHz: | έως 15 πόδια |
2G / 3G/Jammer υψηλής δύναμης WIFI, κινητό τηλέφωνο συμπληρωματικό DC5V
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Ανερόστεγος εξωτερικός αντιαεροπορικός παρεμποδιστής αντιαεροπορικής συσκευής αντιδραστήρα UAV σύστημα άμυνας αντιαεροπορικών αεροσκαφών EST-710G3
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 300-500 μέτρα |
|---|---|
| Βάρος: | 4,95 κιλά |
| Μέγεθος: | Διοικητής: 280*180*90 mm, κεραία: 500 mm |
Υψηλής αποτελεσματικότητας προστασία GPS WIFI RC Drone UAV Jamming System
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Στάσιμο Blocker καταγραφής υπερήχου κατασκόπων χρήσης αντι για τη στρατιωτική μυστική κράτηση
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Συσκευή καταγραφής φωνής ως τηλέφωνο κυττάρων, μικρόφωνο μανδρών καταγραφής ακουστικών, κρυμμένο, κα |
Μεταφορτώσιμο Κεφάλαιο Κυτταρικού Αποκλειστήρα Ενσωματωμένο σε Ανανεώσιμες Ηλεκτρονικές Αντενές
| Συχνότητα εργασίας: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Αντικείμενα αποκλεισμού: | κινητό τηλέφωνο, WIFI, walkie talkie, τηλεχειριστήριο κλπ. |
| τροφοδοσία: | ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, AC 100-240V, DC 24V |

