Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Jammer 34dBm τηλεχειρισμού est-505C 3G για τη συνήθεια, φράσσοντας ποσοστό 1 - 20m
| Η δύναμη καταναλώνει: | 4W |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
4 Jammer est-505D 850 τηλεχειρισμού κεραιών CDMA - 894MHz για το θέατρο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
Jammer/Blocker τηλεχειρισμού 505A Exquite με το φράσσοντας ποσοστό 15m
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
9 Jammer τηλεχειρισμού κινητών τηλεφώνων ζωνών 16W/Blocker 34dBm, κεραία 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
12 Jammer κυττάρων ζωνών 5g τηλεφωνικό Jammers est-504K10 σημάτων Wifi
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
75W στεγανοποιήστε Jammer υψηλής δύναμης, κινητό Jammer τηλεφωνικών φυλακών 2G/3G
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Φορητό Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ WiFi κυττάρων βαλιτσών 11 ζώνες με την μπαταρία ενσωματωμένη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433, |
5W 11 Jammer σημάτων ΠΣΤ WiFi 5G κεραιών φορητή βαλίτσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-60m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 11 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315, |
Blocker 18 τηλεφωνικού Wifi κυττάρων 3G 4G 5G ενώνει Jammer σημάτων τηλεχειρισμού
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC100V-240V, παραγωγή DC12V 20A), ή προσαρμοστής αυτοκινήτων DC12V |
|---|---|
| Κεραίες: | 18 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 390*235*58mm (αποκλείοντας τις κεραίες) |
3.2 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων W φορητό, Jammer κεραιών 3G/ΠΣΤ 4 ασπίδα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |

