Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
3 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ζωνών φορητό φορητό για το ΠΣΤ 3G WiFi Bluetooth
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 115m (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +30dBm το /1W |
Jammer σημάτων κεραιών 5G 40M 2W 22 με τη χρέωση αυτοκινήτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 22 υψηλές πανκατευθυντικές κεραίες κέρδους |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 22 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
Αυτοκίνητο που χρεώνει 8 Jammer 16W σημάτων ΠΣΤ κεραιών 5G
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 υψηλές πανκατευθυντικές κεραίες κέρδους |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5 |
10 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητό με την μπαταρία δις-χρήσης και την εργασία βουλωμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος
| Δύναμη παραγωγής: | κάθε ζώνη 2W, συνολικό 20W |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | περίπου 6.7KG |
| Jammer τύπος: | Ραδιο Jammer, Jammer RF, Jammer κινητών τηλεφώνων, Jammer αυτοκινήτων |
28 ζώνες Φανταστικό παρεμβολικό κινητού τηλεφώνου WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 μήνες εγγύηση
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-20m |
|---|---|
| Άντενα: | 27 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 18 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,43 |
ΠΣΤ τηλεφωνικό Jammer 8 κυττάρων σημάτων φορητό κεραία 2G/3G/4G/Wifi με την μπαταρία μέσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
100-240V Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi κυττάρων προσαρμοστών εναλλασσόμενου ρεύματος φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ χαμηλός συναγερμός μπαταριών
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-25m |
|---|---|
| Κεραία: | 10 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433κ |
Πλήρης συχνότητας κινητό τηλέφωνο WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W φορητό παρεμβολικό σήματος
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-20m |
|---|---|
| Άντενα: | 27 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 27 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Loj |
Κινητή Blocker σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ κεραία για τον αντι ιχνηλάτη αυτοκινήτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
3G κινητά Jammer τηλεφωνικού τηλεχειρισμού/Blocker est-505B με την κεραία 4
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |

