Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
1600MHZ φορητό φορητό τηλεφωνικό Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth κυττάρων
| Ονομα: | Jammer φορητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 2G/3G/4G κινητό & δίκτυο WiFi/Bluetooth |
| Λειτουργική ισχύς: | 110-220V/12-24V |
4 τηλεφωνικό Jammer est-808SF κυττάρων ζωνών μίνι φορητό για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | Ενσωματωμένη κεραία |
Φορητά τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 3G φορητά/Blocker est-808HA, 2100 - 2200MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων WIFI 3G 30dBm φορητά/Blocker est-808HE για τη συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Ασημένιο τηλεφωνικό Jammer est-808KE, 1 κυττάρων του DCS/PHS φορητό - 10m που φράσσουν τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 4 κεραία |
4G 2400mhz 4 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων κεραιών φορητές/Blocker/ασπίδων συσκευή
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Εσωτερικό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 30dbm φορητό 1 Watt για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Βάρος: | 300g |
4 τηλεφωνικό Jammer 1500MHz κυττάρων καναλιών φορητό - Blocker ΠΣΤ 1600MHz
| Κεραία: | 4 κεραία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΉΣ ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ (AC110V-240V DC9V) |
ΜΙΝΙ Jammer κυττάρων GSM/3G φορητό τηλεφωνικό Blocker est-808HB με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Jammer κυττάρων CDMA/GSM φορητό τηλεφωνικό Blocker est-808HC με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |

