Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Μικρή τσέπη Wifi/μπλε δόντι/ασύρματα τηλεοπτικά Jammer/Blocker est-808HD
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
10 Jammer σημάτων καναλιών 5W 37dBm 5G με τη ρύθμιση χρονομέτρων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μ (κεραία επιτροπής που αντιμετωπίζει την κατεύθυνση) |
|---|---|
| Κεραία: | Κατευθυντική κεραία επιτροπής |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 10 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI |
7/24 συνεχώς λειτουργώντας Blocker τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού κινητό για τη χρησιμοποίηση αυτοκινήτων
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 3/6/8/10/12 πανκατευθυντικών κεραιών |
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων |
808HI φορητό κινητό τηλέφωνο Wifi 6 ζωνών + Jammer ΠΣΤ με 10m που φράσσουν τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Χρώμα: | Μαύρος |
10 τα μέτρα κυμαίνονται φορητό τηλεφωνικό Jammer 30dbm κυττάρων με το DCS/PHS, κεραία 6
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, ΠΣΤ |
Blocker τηλεφωνικής υποδοχής κυττάρων προσαρμοστών 33dBm/2W εναλλασσόμενου ρεύματος οθόνης LCD
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 8/9/10/11/12 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI |
UHF Lojack ραδιο μικρό jammer 10 GSM 3G 4G WiFi τσεπών VHF κεραιών CDMA
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
WiFi τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων ΠΣΤ φορητή φορητός τηλεχειρισμός
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, του DCS, των PC, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, του ΠΣΤ, Loja |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
Jammer τηλεχειρισμού Wimax 3G, Jammer σημάτων WiFi με την κατευθυντική κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
| Παραγωγή δύναμης: | 16W |
4 Jammer τηλεχειρισμού κεραιών για τη συνήθεια, φράσσοντας ποσοστό 1 - 15m
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 3W |

