Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
8 πλήρες Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συχνοτήτων καναλιών με την καλή ψύξη
| Πρότυπο: | Est-808N3 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
6W 3 μίνι φορητό Jammer est-808SG σημάτων ΠΣΤ ζωνών για το πρατήριο βενζίνης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
Μίνι αντι Jammer σημάτων ΠΣΤ ιχνηλάτης με την πλήρη κεραία τροπισμού, κανένας διακόπτης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Est-808KA1 Jammer σημάτων ΠΣΤ ακτίνα 2 - 5 μέτρα στο αυτοκίνητο (με την κεραία)
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Ο προαιρετικός έλεγχος est-804F12 12 διοικητικού λογισμικού IoT έξυπνος ενώνει Jammer τηλεφωνικών 2G 3G 4G 5G WIFI σημάτων κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Blocker 5G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Jammer 4G WIFI Walkie ομιλούσα ταινία στο εσωτερικό στάσιμη
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC160V-240V, παραγωγή DC5V 12A |
|---|---|
| Κεραίες: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Βάρος: | Περίπου 2Kg |
COem 16 Blocker σημάτων ζωνών τηλεφωνικό WIFI ΠΣΤ VHF κυττάρων UHF Jammer σημάτων τηλεχειρισμού
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 16 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Est-502F18 τηλεφωνικό Blocker 18 κυττάρων ΠΣΤ VHF UHF 315 433 ζωνών WIFI Jammer 868 σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 18 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 18 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
COem 20 τηλεφωνικό 2G 3G 4G 5G WIFI ΠΣΤ VHF κυττάρων ζωνών UHF RC315 433 Jammer 868 σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 20 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 20 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
Jammer σημάτων τηλεφωνικού 2G 3G 4G WIFI ΠΣΤ κυττάρων ζωνών 140m διευθετήσιμο 24/7 συνεχώς λειτουργώντας 8
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5 |

