Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Ο τοίχος τοποθέτησε 8 τη φράσσοντας συσκευή τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 8W
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Κεραία: | 8pcs ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Φορητό 80m εμποδίζοντας Jammer σημάτων καναλιών 5G 5W 11
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 180m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες PC |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 11 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, του DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, του ΠΣΤ, Lojack, του |
Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων, Jammer σημάτων 115M ενσωματωμένο ασύρματο
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Στάσιμη Blocker τηλεφωνικών σημάτων συσκευή 20m ακτίνα για την ομιλούσα ταινία 2G 3G 4G 5G WIFI Walkie
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC160V-240V, παραγωγή DC5V 12A |
|---|---|
| Κεραίες: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 400 (Λ) ×130 (W) ×40 (Χ) ΧΙΛ. |
Κινητό Jammer AC160V-240V σημάτων ασφάλειας υψηλής συχνότητας που εμποδίζει 130M
| απόσταση φραξίματος: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, ΆΦΗΣΕ. |
Blocker τηλεφωνικών σημάτων σχολικών κυττάρων/τηλεφωνική φράσσοντας συσκευή 34dBm κυττάρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Πλήρες Blocker 130M τηλεφωνικών σημάτων ζωνών ασύρματο πλαστικό κινητό για το GSM PHS CDMA
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
Μίνι Jammer σημάτων ΠΣΤ ιχνηλάτης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Est-808KA2 Jammer σημάτων ΠΣΤ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
Ενισχυτής/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CE/ROHS με Omni - κατευθυντικές κεραίες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |

