Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Κινητή φράσσοντας συσκευή ελέγχου δικτύων με το ελεύθερο Jammer λογισμικό διοικητικού PC
| Λειτουργία: | αυτόματη ρύθμιση διακοπτών χρονομέτρων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | μπορέστε να ελεγχθείτε από jammer μας το λογισμικό διοικητικού PC |
| Εφαρμογή: | Σχολεία, φυλακές, και άλλες θέσεις όπου jammers σημάτων χρησιμοποιούνται στις batch |
Blocker 808SC σημάτων ΠΣΤ τσιγάρων με την πανκατευθυντική κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 15m (- 75dBm) |
30dBm Wifi/μπλε δόντι/ασύρματο τηλεοπτικό Jammer est-808FII με την κεραία 2
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
4 ζώνες Υψηλής ισχύος Αντι Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Απομακρυσμένος αποκλειστής ελέγχου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Jammer RCIED κυττάρων 80m ασύρματη φορητή τηλεφωνικό αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης ραδιοσυχνότητας
| Τύπος: | Φορητό Jammer σημάτων κινητών τηλεφώνων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Διευθετήσιμο κινητό Jammer/Blocker τηλεφωνικού τηλεχειρισμού για το σχολείο est-505F
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
30dBm φορητές ασπίδα κυττάρων ΠΣΤ τηλεφωνικές Jammer/blocker/
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 24dbm |
| Διάσταση: | 85 (L) ×50 (W)×23 (Χ) χιλ. |
4 τηλεφωνικό Jammer est-808SF, Jammer κυττάρων ζωνών 30dBm φορητό σημάτων CDMA/GSM
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
|---|---|
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
Ελαφρύ Blocker τηλεφωνικής συχνότητας κυττάρων, τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 500mw φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα (- 75dbm) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
3G 4G 5G 10 ενώνει το τηλέφωνο κυττάρων και Jammer Wifi στάσιμες πανκατευθυντικές κεραίες
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/20A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤80W |

