Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
12W άσπρη πλαστική απόσταση 130M μπλοκαρίσματος συσκευών τηλεφωνικού φραξίματος κυττάρων
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
| Παραγωγή δύναμης: | 12W |
Μαύρη συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων για Wifi/Bluetooth/ασύρματο Vedio
| Φράσσοντας σειρά: | 127M |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
3G κινητό Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ φορητό με 10m που φράσσουν τη σειρά
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
jammer σημάτων ΠΣΤ 10 ζωνών, jammer Lojack, με την ενσωματωμένη μπαταρία και τη χρήση βουλωμάτων εναλλασσόμενου ρεύματος
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μπαταρία εναλλασσόμενου ρεύματος 100-240V και 24V |
|---|---|
| Διάσταση: | 450mm X 270mm X 105mm |
| Εφαρμογή: | χρήση ασφάλειας, ή χρήση survillance |
Μίνι δορυφορικά Jammer σημάτων ΠΣΤ 30dBm/Blocker est-808KF για τα οχήματα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
12W άσπρη πλαστική απόσταση 130M μπλοκαρίσματος συσκευών τηλεφωνικού φραξίματος κυττάρων
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
| Παραγωγή δύναμης: | 12W |
Ελαφριά συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων για WIFI/Bluetooth/ασύρματο Vedio
| Φράσσοντας σειρά: | 127M |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
Πανκατευθυντικός Jammer μαύρος L1 σημάτων ΠΣΤ Antena αντι ιχνηλάτης με τους διακόπτες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
UAV αντι Jammer σημάτων ΠΣΤ κιβωτίων κηφήνων, υψηλή σειρά προστατευτικών καλυμμάτων σε 1800 μέτρα
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | 6.25KG |
| Φράσσοντας στόχος: | UAV που πετά κάτω από 1800m |
Blocker σημάτων ανοξείδωτου δωματίων διαγωνισμών για το τηλέφωνο 870-880MHz CDMA κυττάρων
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| JAMMER ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ: | GSM, 3G, 4G, WIFI, BLUETOOTH, UHF, VHF ΚΑΙ ΟΎΤΩ ΚΑΘΕΞΉΣ |

