Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
Jammer 8 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων σακιδίων πλάτης GSM 3G 4G 5G 10Watt κεραιών για το αγρόκτημα
| Τύπος: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 10Watt |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τηλεχειρισμού 3G 5 ζώνες στάσιμη εσωτερική χρήση
| Φράσσοντας σειρά: | 1-30 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 5 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 5 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων GSM 3G 4G LTE 5G - εμποδίστε τις ανεπιθύμητες κλήσεις & τα κείμενα για τις επιχειρήσεις
| ΤΥΠΟΣ: | Jammer |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 2-20 Μ |
| Κεραία: | κεραίες 8pcs Omni |
40W μέσης ησχύος 150m Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 8 καναλιών για τη φυλακή
| Φράσσοντας σειρά: | 150m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
Διευθετήσιμο Jammer AC160V τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 8 ζωνών - Jammer 240V 4G WiFi
| Φράσσοντας σειρά: | 1-25 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στην περιοχή givne) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Διάσταση: | 420(L)*190 (W) *90 (Χ |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ LOJACK φορητή φορητή αντι καταδίωξη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
450W Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τύπος βαλιτσών για τις ζώνες 3G 4G 5G 12
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 450W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V//14A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000 |
5G Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 12 ζώνες διευθετήσιμη λειτουργώντας σειρά
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 450W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 24V100AH ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ 220V//14A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000 |
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων στάσιμες 8 κεραίες 3G WIFI
| Ενιαία παραγωγή δύναμης (κάθε ζώνη): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Συνεχές ρεύμα 5V 15A εισαγωγής AC160V-240V το /Output |
| Διάσταση: | 360*180*60MM |
Φορητό Jammer 14W 8 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων πανκατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | Η διευθετήσιμη ακτίνα 125M 【το κυψελοειδές σήμα πρέπει ≤-85dBm στη θέση】. Η φράσσοντας σειρά εξαρτάτ |
|---|---|
| Κεραίες: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |

