Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
8 κεραία UHF/Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων VHF, κινητό Blocker τηλεφωνικών σημάτων WIFI/3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 25m |
6 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών, τηλεφωνικό WIFI Jammer κυττάρων υπολογιστών γραφείου υψηλής δύναμης
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Σειρά Jamning: | 130m |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CDMA/GSM
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Διευθετήσιμοι Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων δύναμης/ενισχυτής τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-505C2 |
5 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών ενσωματωμένη κεραία 3G/GSM με τους ανεμιστήρες
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων + ΠΣΤ + WIFI + ομιλούσα ταινία Walkie/ασύρματο ακουστικό (8 κεραίες)
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
Est-808FII Jammer 30dBm, ασύρματο τηλεοπτικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Wifi
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
4W 4 Jammer/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων est-404A κεραιών 2G 3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
wifi/μπλε Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων δοντιών με το ασύρματο βίντεο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Μαύρο Jammer 2G 3G 4G, Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων σημάτων WIFI
| Πρότυπο: | Est-606C |
|---|---|
| Συχνότητα: | 1805-1880MHz |
| Συχνότητα: | 1805-1880MHz |

