Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ cell phone signal jammer ] αγώνας 409 προϊόντα.
4 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών τηλεχειρισμός για το DCS PHS 3G GSM CDMA
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1 - 15M (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη στη δεδομένη περιοχή. |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm το /1W |
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
8 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών φορητός δορυφόρος που τοποθετεί WIFI 3G για το αυτοκίνητο
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Διάσταση: | 140×75×35 χιλ. |
| Μέγιστη ακτινοβόλος δύναμη: | Χαμηλότερος από -10dBm |
Κινητό οχημάτων Jammer est-808KA1 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ δορυφορικό τοποθετώντας
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας εκπομπής: | 1500-1600MHz |
| Η δύναμη ρυθμίζει τη σειρά: | 33dBm 6dBm/30KHz (λ.) |
Jammer 5 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CE RoHS Buit στις πανκατευθυντικές κεραίες 160*100*30 χιλ.
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμη εξαρτάται από την ένταση του σήματος στη συγκεκριμένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 5 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +30dBm /1W |
Το σακίδιο πλάτης 30 μετρά εμποδίζοντας Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων με bulit-στην μπαταρία
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
20 Jammer 3G 4G WiFi Bluetooth τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής (κάθε ζώνη): | ≤ 33dBm/2W (διευθετήσιμο με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εισαγωγή: AC100-240V Παραγωγή: Προσαρμοστής αυτοκινήτων DC12V |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κραμάτων αλουμινίου ΠΣΤ κινητό τηλεφωνικό Jammer 16W
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
Αδιάβροχο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων καταφυγίων αμμοστρωτικών μηχανών για το βενζινάδικο est-808G
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 24 ώρες συνεχείς |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
3G Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων με 4 την κεραία est-808A
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Wifi, μπλε τηλεοπτικό Jammer est-808FII δοντιών
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
| Δύναμη έξω-τοποθέτησης καναλιών: | 3dBm/30KHz (λ.) |

